bulder-bar-02

Bulder Bar powstał z pasji do wspinaczki. Stworzyliśmy miejsce, w którym sami lubimy trenować, odpoczywać i spotykać się ze znajomymi. Staramy się zapewnić idealne warunki do wspinaczki bulderowej, zarówna dla dorosłych jak i dla dzieci, dla osób zaawansowanych, jak i tych, którzy dopiero chcą zacząć swoją przygodę ze wspinaczką.

Bulder Bar to kameralna bulderownia, licząca 74m2 powierzchni. Dużo przewieszeń, urozmaicone drogi i ciekawa bryła zaprojektowane i wykonane przez renomowaną firmę Monolit. Zapewniamy pomieszczenie, w którym można się wspinać na przewieszonych ścianach i suficie bez uprzęży i liny. Zabezpieczeniem jest, gruby, atestowany materac firmy Polimat, który sprawia, że odpadnięcia nawet z sufitu są bardzo bezpieczne. Materac nie posiada żadnych łączeń, co skutecznie zabezpiecza przed kontuzjami. W bryle bulderowni znajduje się również campus HRT.

Wspinaczka dla dzieci

Chcesz sprawdzić czy Twoje dziecko polubi wspinaczkę? Chcesz je rozruszać, zachęcić do sportu lub aktywności? Zapraszamy do nas. Dzięki doświadczeniu w prowadzeniu zajęć dla dzieci i kameralnej atmosferze Twoje dziecko będzie miało okazję zasmakować wspinaczki w sposób bezpieczny i atrakcyjny. Przyjdź do nas i zaszczep w swoim dziecku bakcyla sportu i aktywnego spędzania czasu!

o-nas-01  o-nas-02  kawalerski-02

Zależy nam na tym, aby każdy czuł się tu dobrze. Obok bulderowni znajduje się część socjalno-wypoczynkowa, która jest idealnym miejscem do zregenerowania sił i spotkania się ze znajomymi przed lub po treningu. Dla najmłodszych przygotowaliśmy kącik dziecięcy.

W Bulder Barze do dyspozycji jest również szatnia, łazienka oraz prysznic.

Bliskość metra Imielin (500 m) oraz przystanek autobusowy (dojazd linią 503, 504, 192, przystanek: Warchałowskiego,) sprawia, że jest to jedna z lepiej skomunikowanych bulderowni warszawskich.


Współpracujemy z:

wspolpracujemy